Интер продължи с изключително слабото си представяне и завърши 1:1 при домакинството си на банкрутиралия Парма в мач от 29-я кръг на Серия А.

Интер поведе в резултата в 25-та минута, когато Фреди Гуарин стреля от дистанция и изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Антонио Миранте.

Парма успя да изравни резултата в 44-та минута, когато Анди Лила центрира в наказателното поле на Интер, където Силвестре Варела плонжира и стреля с глава, след което изпрати топката в горния десен ъгъл на вратата на безпомощния Самир Ханданович.

Матео Ковачич можеше да даде отново гол аванс за Интер, но ударът му в 54-та минута с глава премина на сантиметри в страни от левия стълб на вратата на Антонио Миранте.

Парма изпусна да си тръгне с трите точки, след като в 81-та минута Абдулкадер Гезал стреля от добра позиция, но изпрати топката над напречната греда на вратата на Интер.

След центриране в наказателното поле на Парма в 84-та минута, Андреа Ранокиа стреля с глава, но над напречната греда в аут.

В добавеното време на срещата удар на Ернанес бе отразен от Антонио Миранте.

Интер остава на десета позиция с 38 точки, докато Парма е последен с 10 точки.