С два гола през второто полувреме Удинезе стигна до равенство 2:2 при гостуването си на Парма и остави домакините без победа в 14-и пореден мач в Серия А.

Андреас Корнелиус в третата и Юрай Куцка от дузпа в 32-ата минута дадоха аванс от 2:0 на Парма и домакининте повярваха, че ще запишат първи успех от 30 ноември насам, когато надиграха Дженоа.

Гостите от Удине обаче не се бяха предали и в 60-ата минута в игра се появи Стефано Окака, който четири минути по-късно намали за 1:2. В 80-ата минута Брам Найтинк изравни, засичайки с глава центриране от фаул. Домакините имаха претенции за дузпа в 73-ата минута, но съдията остави играта да продължи.

Със спечелената точка Удинезе събра 25 и заема 13-о място в класирането. Парма остава в зоната на изпадащите на 19-а позиция с 14 точки, на шест от спасителната зона след изиграването на 23 кръга.