Българският нападател Андрей Гълъбинов вкара втория гол за победата на Реджина с 2:1 като домакин на Парма в мач от деветия кръг на Серия Б. На вратата на гостите бе неостаряващият Джанлуиджи Буфон, който не успя да спаси удара на Гълъбинов от бялата точка.

В 14-ата минута Реджина поведе с гол на Жереми Менес, който обеляза първия си гол през сезона. В 68-ата минута резервата Станко Юрич спря топката с ръка при удар на Гълъбинов и след няколко минутно преглеждане с ВАР домакините получиха дузпа. От бялата точка българинът не трепна и преодоля Джанлуиджи Буфон за петия си гол през кампанията.

В оставащото време “дуковете” стигнаха само до почетно попадение чрез Франко Васкес в 82-ата минута. Четири минути преди края Гълъбинов беше сменен от ветерана Адриано Монталто.